OLIVER DOCK 'CUBE'

Oliver Dock ‘Cube’ ile oluşturulan modüler yüzer iskele sistemi ahşap, metal ve çimento iskele dönemini sona erdiren bir sistemdir. Yüksek kaliteli yüzer iskele sistemimiz garantili, çevre dostudur ve herhangi bir bakım gerektirmez. Kolay kullanımlı ve güvenlidir. Sınırsız konfigürasyon ve uygulama seçenekleri sağlar. Oliver Dock ‘Cube’ modüler yüzer iskele sistemleri konut, ticari, marina ve eğlence tesisi yapımında maliyetlerinizi minimum seviyede tutar.

SINIRSIZ SAYIDA YAPI
Yüzer iskele sistemindeki tüm parçalar son derece hafif ve taşıması kolaydır. Modüler yüzer iskele hem T hem de U şeklini alabilir. Bloklar birbirine sıkı ve çok sağlam olan özel bağlama pimleri ile tutturulur. İstenirse yüzer iskele üzerinde ihtiyaca göre sosyal etkinlik alanları oluşturulabilir. Üst üste konulup saklanabilme avantajı vardır.

TAŞINABİLİR, SAĞLAM VE GÜVENLİ
Kaygan olmayan yüzer iskele sisteminin yüzeyi yaralanma tehlikelerini önler. Kış aylarında oluşan buzlanma ve fırtına gibi doğa olaylarında taşınması kolaydır. Paslanma ve küflenme oluşmadığı gibi, çivi, keskin köşeler, diken ve ahşap yaralanmaları da ortadan kalkar. Hammadde U.V. stabilizanlı olduğu için tüm güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. 3-4 metre dalgaya dayanır. Antistatiktir ve darbelere  karşı mukavemeti yüksektir.

TEKNİK BİLGİLER

Uzunluk: 50 cm
Genişlik: 50 cm
Yükseklik: 40 cm
Ağırlık: 6,3 kg
Taşıma Kap.: 350 kg/m2

% 100 orijinal hammadeden UV ve antistatik katkı kullanılarak geri dönüşümlü olarak üretilir. Ürünlerimiz MONO BLOK (tek parça) olarak üretilmiştir. Ek yer bulunmaz. Sisteme ek olarak plastik koç boynuzu, merdiven veya oturma bankı eklenebilir.

TOP