YÜKLEMELER

YÜKLEMELER

BROŞÜR.pdf

Güncel broşürümüzü indirmek için ikona tıklayınız.

BAĞLANTIDA KALIN

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun

YÜZER İSKELE MONTAJ VE DE-MONTAJ

Oliver Dock olarak satışını yaptığımız yüzer iskele sisteminin kurulum işlemlerini isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Bilineceği üzere yüzer iskele sisteminin kış mevsiminde rüzgar ve benzeri doğa şartlarında zarar görmemesi adına sökülüp karada muhafaza edilmesi gerekmektedir. Böylece sisteminizi uzun yıllar kullanma şansınız olur. Oliver Dock olarak satışını yapmış olalım ya da olmayalım yüzer iskeleleriniz için montaj ve de-montaj hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca yüzer iskele kiralama düşünceniz varsa yine bu iş için montaj ve de-montaj desteği vermekteyiz.

PROJELENDİRME VE DANIŞMANLIK

Su üzerine kurulacak sistemin bölgedeki dalga periyodu, rüzgâr gibi özellikler dikkate alınarak üretilmesi ve kurulması gerekmektedir. Ayrıca sistemin şekli de (T, L vb. ) önem arz etmektedir. İşte bu gibi durumlarda polietilen ya da alüminyum yüzer iskele sistemini satın almadan önce sistemin kurulacağı bölgenin analizi ve sistemin ne şekilde kurulması gerektiği ile projelendirme desteği vermekteyiz.

YÜZER İSKELE KİRALAMA

Yüzer iskele sistemini özel mülkünüzde ya da işletmenizde güneşlenme ya da su üzerinde dinlenme platformu olarak kullanma haricinde konser, düğün, kutlama, festival, yarışma gibi reklam ve organizasyon işleriniz için de kullanmanız gerekebilir. Bu tarz işlerde kullanacağınız platform ebat olarak büyük olacağı için size yüklü bir maliyet oluşturabilir. Bu gibi durumlar için yüzer iskele sistemini satın almak istemeyen müşterilerimiz için yüzer iskele kiralama hizmeti de vermekteyiz. Yüzer iskele kiralama fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

TOP